...

Korepetycje i kursy Nadarzyn – matematyka, język polski i angielski

Prowadzimy kursy i korepetycje w Nadarzynie i okolicach z dojazdem do ucznia lub online. Uczymy matematyki, języka polskiego, języka angielskiego oraz fizyki. Pomagamy nadrobić zaległości, uczymy bieżącego materiału oraz przygotowujemy do konkursów i olimpiad.

Korepetycje i kursy Nadarzyn

Wiedze przekazujemy w sposób zrozumiały dla uczniów. Unikamy nauczania schematów i wzorów na pamięć. Poznane zagadnienia tłumaczymy na przykładach praktycznych, dzięki którym łatwiej jest się nauczyć i zapamiętać. Bazując na naszym doświadczeniu posiadamy sprawdzone techniki nauczania. Korzystamy miedzy innymi z metody skojarzeń.

Indywidualne podejście

Podczas korepetycji do każdego z uczniów podchodzimy indywidualnie – dopasowujemy zadania do poziomu wiedzy, zainteresowań oraz tempa pracy. Dzięki systematycznemu nauczaniu rozwijamy umiejętności i potencjał naszych podopiecznych.

Korepetycje – metoda nauczania

Prowadząc zajęcia dostosowujemy zadania do poziomu wiedzy, zainteresowań oraz tempa pracy. Przedstawione zadania na zajęciach zostały opracowane przez zespół naszych nauczycieli, który zawiera aktualne wytyczne Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Każde zajęcia w ramach korepetycji rozpoczynają się od wstępu teoretycznego, w trakcie którego nauczyciel w uporządkowany sposób przedstawia zagadnienia niezbędne do rozwiązania zadań egzaminacyjnych. Następnie wspólnie wykonywane są zadania mające na celu utrwalenie materiału.

W momencie gdy uczeń osiągnie właściwy poziom umiejętności, przystępuje do samodzielnego rozwiązywania zadań. Wszelkie powstałe niejasności wyjaśniane są przez nauczyciela.

Nasz zespół – młody i wykwalifikowany

Nasi nauczyciele tworzą młody, wykwalifikowany i zgrany zespół, który posiada kilkuletnie doświadczenie i odpowiednie podejście do ucznia. Nasz zespół może pochwalić się wysoką skutecznością w nauczaniu i wysokimi wynikami naszych podopiecznych na egzaminach.

Korzyści związane z korepetycjami

  • powtórzenie, uzupełnienie i usystematyzowanie wiedzy,
  • rozwijanie umiejętności i zainteresowań,
  • nabycie umiejętności sprawnego rozwiązywania zadań otwartych i zamkniętych,
  • nabycie umiejętności związanych z argumentowaniem, wnioskowaniem i formułowaniem opinii,
  • omówienie lektur wymaganych na egzaminie,
  • opanowanie pisania wypracowań,
  • nabycie sprawności rachunkowej, umiejętności wykorzystania i tworzenia informacji oraz rozumowania i argumentowania.
  • gwarancja satysfakcji
  • sprawdzenie poziomu wiedzy po zrealizowaniu każdego działu

Zajęcia odbywają się:
– stacjonarnie (z dojazdem do ucznia lub w naszej placówce),
– online.

Zapraszamy do zapisów na zajęcia!

Skontaktuj się z Nami:
📱 +48 600 40 50 40
💬 Messenger
📩 kontakt@szkolaorlow.pl
🌐 http://szkolaorlow.pl/#zglos-sie

Lokalizacje:
1️⃣ Nadarzyn, ul. Graniczna 2
2️⃣ Online

Adres:
Nadarzyn, ul. Graniczna 2

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.