...

Korepetycje i kursy w Nadarzynie – przygotowanie do egzaminu

Korepetycje czy kursy?

To częste pytanie rodziców, co będzie lepsze dla ich pociech. Kursy czy korepetycje? Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i maturalnego jest bardzo ważne. Wielu z nich generalizuje i uważa, że zajęcia indywidualne będą lepsze od kursów ósmoklasisty i kursów maturalnych. W praktyce jest nieco inaczej.

Od lat przygotowujemy ósmoklasistów oraz maturzystów do egzaminów z matematyki, fizyki, języka polskiego i angielskiego. Zebrane doświadczenie pozwala Nam prowadzić kursy, które pozwolą uzyskać wysokie wyniki!

Uczymy na luzie, ale SKUTECZNIE!

Korepetycje

Podczas zajęć indywidualnych brakuje:

 1. Współzawodnictwa
  Współzawodnictwo pomiędzy uczniami jest bardzo ważne i wpływa na naukę. Młodzież lubi ze sobą rywalizować i wygrywać, co przekłada się na większą ilość nauki i lepsze wyniki! Przykładem może być rywalizacja korzystając z interaktywnej aplikacji Quizlet.
 2. Wymiany doświadczeń
  Podczas zajęć grupowych wykonujemy zadania, które wymagają od uczniów współpracy między sobą. Kursanci podczas tych ćwiczeń dyskutują, wymieniają się pomysłami oraz pomagają sobie nawzajem.
 3. Relacji z innymi rówieśnikami
  Nauka w dzisiejszych czasach jest ciężka. Z tego powodu oferujemy możliwość zajęć stacjonarnych. Spotykanie się kursantów pozwala im zachować przyjaźnie i tworzyć nowe. Uczniowie chętniej biorą udział w zajęciach dodatkowych, kiedy w grupie są osoby, z którymi miło spędzają czas.

Kursy w małych grupach

W Szkole Orłów stawiamy na indywidualne podejście także na zajęciach grupowych! Jak możemy to zagwarantować? Oto kilka naszych zasad:

 1. Małe grupy
  W Naszej szkole grupy stanowią co najwyżej 8 osób, co pozwala nam podejść do każdego ucznia i poświęcić mu czas. Odróżnia to nas od innych firm, które prowadzą wykłady dla 15-tu czy więcej osób.
 2. Kontakt z rodzicami
  Jesteśmy stale w kontakcie z rodzicami. Słuchamy ich i rozmawiamy. Zależy Nam na tym, aby kursanci uzyskali
 3. Indywidualne i dodatkowe materiały
  Każdy z uczniów dostaje na pierwszych zajęciach repetytorium oraz segregator, który pozwoli na sortowanie materiałów. Nasi nauczyciele przygotowują też materiały dodatkowe, ponieważ uważamy że jest to obowiązkowe w rozwijaniu umiejętności oraz poszerzaniu wiedzy!
 4. Konsultacje
  Nasi nauczyciele są do dyspozycji zarówno przed jak i po zajęciach. Jeśli kursant potrzebuje indywidualnej pomocy, to u Nas ją dostanie!

Zapisz się na kurs już dziś!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.