...

O kursie

Kurs zapozna Cię z modelowaniem oraz drukiem 3D. Czy chciałeś kiedyś coś wyprodukować, ale nie wiedziałeś jak? Na tym kursie nauczymy Cię projektować oraz korzystać z drukarki 3D. Po ukończeniu tego kursu będziesz potrafił zrealizować własny pomysł od początku do końca. Sam zaprojektujesz przedmiot oraz  wydrukujesz go na drukarce 3D. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pomogą Tobie rozwijać się. A być może zobaczysz w sobie przyszłego inżyniera?

Czego się nauczysz?

  • technologii FDM,
  • budowy drukarki 3D,
  • obsługi drukarki 3D,
  • projektowania w programie Fusion 360,
  • myślenia jak inżynier.

Kurs druku 3D i projektowania

Kurs druku 3D jest skierowany do osób, które chcą rozwijać się. Podczas budowania robotów uczniowie uczą się obsługi drukarki 3D i programu Fusion 360. Zajęcia odbywają się w małych grupach od 3 do 8 osób.

Nasi prowadzący mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu do egzaminów oraz prowadzeniu zajęć dodatkowych. Więcej informacji o Naszych prowadzących można przeczytać tutaj:

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.