Często zadawane pytaniaFAQ

Cena kursu jest zależna od ilości przedmiotów:

• 1 przedmiot na poziomie 7/8kl. – 399 zł miesięcznie
  • 2 przedmioty na poziomie 7/8kl. – 729 zł miesięcznie
  • 3 przedmioty na poziomie 7/8kl. – 969 zł miesięcznie
  • Język polski dla maturzystów – 399 zł miesięcznie
  • Matematyka na poziomie rozszerzonym – 599 zł miesięcznie
  • Matematyka na poziomie podstawowym + polski na poziomie podstawowym – 729 zł miesięcznie
  • Matematyka na poziomie rozszerzonym + polski na poziomie podstawowym – 899 zł miesięcznie

Kurs zaczyna się 9 września 2023

Dla siódmo i ósmoklasistów kurs kończy się 21 czerwca 2024.
Dla maturzystów kurs kończy się 19 maja 2024.

Dla siódmo i ósmoklasistów kurs to 37 spotkań po 120 min. Spotkania odbywają się raz w tygodniu.
Dla maturzystów kurs to 31 spotkań. Na poziomie podstawowym jedno spotkanie to 120 min. Na poziomie rozszerzonym spotkanie trwa 180min.

Zajęcia są prowadzone hybrydowo – zajęcia odbywają się stacjonarnie, ale dla osób, które nie mogą się pojawić stacjonarnie jest możliwość dołączenia online.

Zajęcia można odrobić w innej grupie lub dołączyć do swojej grupy online.

Podczas ferii zimowych jest przerwa od zajęć regularnych.

Opłata jest stała i niezmienna. Jest to uśredniona kwota na cały okres trwania kursu i uwzględnia wszystkie dni wolne od zajęć.

Jeśli odbędzie się mniejsza ilość zajęć niż w umowie, to zostanie zwrócona proporcjonalna kwota w ciągu 14 dni od zakończenia kursu.

Okres wypowiedzenia wynosi 1 miesiąc.

W celu zapisania się na kursy należy: wypełnić formularz zgłoszeniowy lub zadzwonić pod numer 600 40 50 40 lub napisać maila na adres: kontakt@szkolaorlow.pl
Potwierdzeniem zapisania się na kursy jest wpłata zadatku na konto.

Tak, wystawiamy faktury na prośbę klienta.

W Szkole Orłów przygotowujemy uczniów do egzaminu ósmoklasisty i maturalnego. Uczymy na luzie, ale SKUTECZNIE. Na naszych zajęciach jest wszystko czego nie ma w regularnej szkole – czas, mała grupa, indywidualne podejście do każdego ucznia, spokojna atmosfera, zrozumienie i wsparcie.

W pierwszym etapie uczymy od podstaw oraz nadrabiamy zaległości z każdego działu. W kolejnym etapie przerabiamy egzaminy z zeszłych lat. W ten sposób uczniowie poznają jak wygląda egzamin. Dodatkowo szukamy zagadnień, które sprawiają trudności, żeby było można się ich nauczyć.

Nasza kadra jest młoda, ambitna, a do tego odpowiednio wykwalifikowana. Mamy doświadczenie z udzielania zajęć indywidualnych oraz prowadzenia zajęć grupowych w Szkole Orłów i innych placówkach. Nasze doświadczenie jest wspierane wiedzą poprzez studia na Politechnice Warszawskiej, Uniwersytecie Warszawskim i innych renomowanych uczelniach.

Przygotowujemy uczniów z matematyki, języka polskiego oraz języka angielskiego. Zajęcia są skierowane do siódmoklasistów, ósmoklasistów oraz maturzystów na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Zajęcia są przeznaczone dla siódmoklasistów, ósmoklasistów oraz maturzystów na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Rozpoczęcie kursów jest 9 września 2024.
Dla siódmo i ósmoklasistów kurs kończy się 21 czerwca 2024.
Dla maturzystów kurs kończy się 19 maja 2024.

Cena kursu jest zależna od ilości przedmiotów:

• 1 przedmiot na poziomie 7/8kl. – 399 zł miesięcznie
  • 2 przedmioty na poziomie 7/8kl. – 729 zł miesięcznie
  • 3 przedmioty na poziomie 7/8kl. – 969 zł miesięcznie
  • Język polski dla maturzystów – 399 zł miesięcznie
  • Matematyka na poziomie rozszerzonym – 599 zł miesięcznie

a) Jest promocja za polecanie: 20% dla osoby polecającej oraz polecanej za jeden miesiąc zajęć.
Osoba polecająca może maksymalnie raz dostać zniżkę 20%
b) Zapisz się na kursy do końca lipca 2023 i otrzymaj zniżkę 20% na pierwszy miesiąc
c) Opinie na Google. Wystaw opinię na Google i otrzymaj rabat 30 PLN

Zajęcia są prowadzone hybrydowo – zajęcia są stacjonarnie, ale można dołączyć online.

Osoba polecająca może maksymalnie raz dostać zniżkę 20%

c) Opinie na Google. Wystaw opinię na Google i otrzymaj rabat 30 PLN

Tak, w drugim etapie nauki przerabiamy egzaminy z zeszłych lat. W ten sposób uczniowie poznają jak wygląda egzamin. Dodatkowo szukamy zagadnień, które sprawiają trudności, żeby było można się ich nauczyć.

Oczywiście, że tak! Szkoła Orłów jest dla każdego – dla osób, które mają duże trudności oraz dla tych które są wybitne!

Bardzo chętnie pomagamy uczniom! Nie ma nic lepszego niż zaangażowanie ucznia w zajęcia. Przed zajęciami oraz po zajęciach jesteśmy dostępni dla każdego.

Regularnie wykonujemy quizy z każdego działu. W ten sposób sprawdzamy wiedzę w interaktywny sposób, który nie kojarzy się uczniom z nudnymi kartkówkami czy sprawdzianami.

W celu zapisania się na kursy należy: wypełnić formularz zgłoszeniowy lub zadzwonić pod numer 600 40 50 40 lub napisać maila na adres: kontakt@szkolaorlow.pl
Potwierdzeniem zapisania się na kursy jest wpłata zadatku na konto.

Można płacić gotówką bądź przelewem. Dane do przelewu: SJB SOLUTIONS STANISŁAW BĄK Warszawa, 02-735 ul. Studencka 29/11 NIP: 5213938388 REGON: 389878008 Numer konta: 46 1050 1025 1000 0097 4361 1528

Masz pytania?

Służymy wsparciem, radą i odpowiemy na każde Twoje pytanie. Zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość na Facebook Messenger.

Zadzwoń do nas:

Napisz maila: