...

Korepetycje z języka angielskiego są skierowany do osób, które chcą od podstaw przygotować się do egzaminu ósmoklasisty i matury. Na korepetycje z języka angielskiego można zapisać się w dowolnym momencie.  Korepetycje z języka angielskiego Nadarzyn i korepetycje z języka angielskiego online w Szkole Orłów to najlepsza inwestycja!

Nasi prowadzący mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz przygotowywaniu uczniów do egzaminów – ósmoklasisty i maturalnego. Więcej informacji o Naszych prowadzących można przeczytać tutaj:

Na korepetycjach z języka angielskiego pracujemy z repetytorium lub materiałami ucznia. Przygotowujemy uczniów przerabiając każdy z działów języka angielskiego

Zapisz się i przekonaj, że nasze korepetycje z języka angielskiego i nasz kurs ósmoklasisty z języka angielskiego i kurs maturalny z języka angielskiego to strzał w dziesiątkę!

Zajęcia indywidualne - korepetycje z angielskiego

60 min

149 PLN

.

90 min

209 PLN

zamiast 224 PLN

120 min

269 PLN

zamiast 298 PLN

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.