...

Kurs ósmoklasisty online jest skierowany do osób, które chcą od podstaw przygotować się do egzaminu ósmoklasisty. Kurs ósmoklasisty online rozpoczyna się w 9 września 2023. Zajęcia odbywają się w formie korepetycji lub kursów w małych grupach do 8 osób.

Kursy ósmoklasisty online prowadzą nasi nauczyciele. Mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz przygotowywaniu uczniów do egzaminów ósmoklasisty i egzaminu maturalnego maturalnego. Więcej informacji o Naszych prowadzących można przeczytać tutaj:

Na kursach ósmoklasisty online pracujemy z repetytorium. Przygotowujemy uczniów przerabiając każdy z działów. Podczas zajęć sprawdzamy zdobytą wiedzę za pomocą interaktywnych quizów. Następnie wracamy do fragmentów działu, które wymagają powtórzenia.

Po zrealizowaniu całego materiału z repetytorium przechodzimy do rozwiązywania egzaminów ósmoklasisty z zeszłych lat. Prowadzimy statystyki dla każdego ucznia w celu monitorowania postępów w nauce. Każdy wykonany egzamin omawiamy i powtarzamy wspólnie te zadania, które sprawiły problem. Zapisz się i przekonaj, że nasze korepetycje i nasz kurs ósmoklasisty online to strzał w dziesiątkę!

Dlaczego warto wybrać kurs ósmoklasisty online w Szkole Orłów?

Doświadczenie

Nasz zespół doświadczonych prowadzących jest dostarczy Ci wysokiej jakości zajęcia online przez platformę Google Meet. Dzięki ich profesjonalizmowi i umiejętnościom, będziesz mógł/mogła skutecznie przygotować się do egzaminu ósmoklasisty. Uczymy na luzie, ale SKUTECZNIE!

Elastyczność

Zajęcia online dają Ci pełną swobodę w planowaniu swojego czasu. Możesz dostosować harmonogram lekcji do swojego grafiku i zaplanować je w dogodnych dla Ciebie godzinach. Ponadto, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz łatwo uczestniczyć w naszych zajęciach online za pośrednictwem komputera, laptopa, tabletu lub smartfona.

Zajęcia indywidualne lub grupowe

Oferujemy zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe kursy ósmoklasisty online. Jeśli preferujesz bardziej intensywną uwagę nauczyciela lub specjalistyczne zajęcia z konkretnym tematem, korepetycje będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Natomiast w przypadku preferencji pracy z innymi uczniami i wymiany doświadczeń, zajęcia grupowe będą odpowiednie.

Indywidualne podejście

Chociaż zajęcia odbywają się online, nadal dbamy o indywidualne potrzeby i cele każdego ucznia. Nasi nauczyciele będą śledzić Twój postęp i dostosują program nauczania do Twoich umiejętności i celów, aby zapewnić Tobie jak najlepsze rezultaty na egzaminie ósmoklasisty.

Monitorowanie postępów

Regularnie monitorujemy postępy uczniów podczas kursu ósmoklasisty online. Zamiast stresujących kartkówek czy sprawdzianów korzystamy z interaktywnych quizów. Dzięki temu uczniowie angażują się, rywalizują  i jednocześnie pozwalają ocenić ilość przyswojonej wiedzy.

Platforma Google Meet

Platforma Google Meet jest bardzo łatwa w obsłudze. Do połączenia się jest potrzebny tylko link do zajęć. Platforma jest interaktywna i pozwala pracować wszystkim na wspólnych materiałach.

Kurs ósmoklasisty online

1 przedmiot

399 PLN

/ miesiąc
.

37 spotkań po 120 min

1 spotkanie w tygodniu

74h zajęć

grupa do 8 osób

2 przedmioty

729 PLN

/ miesiąc
zamiast 798 PLN

74 spotkania po 120 min

2 spotkania w tygodniu

148h zajęć

grupa do 8 osób

3 przedmioty

969 PLN

/ miesiąc
zamiast 1 197 PLN

111 spotkań po 120 min

3 spotkania w tygodniu

222h zajęć

grupa do 8 osób

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.