...

Korepetycje z języka polskiego są skierowane do osób, które chcą od podstaw przygotować się do egzaminu ósmoklasisty i matury. Na korepetycje można zapisać się w dowolnym momencieKorepetycje z języka polskiego Nadarzyn i korepetycje z języka polskiego online w Szkole Orłów to najlepsza inwestycja!

Nasi prowadzący mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz przygotowywaniu uczniów do egzaminów – ósmoklasisty i maturalnego. Więcej informacji o Naszych prowadzących można przeczytać tutaj:

Na korepetycjach z języka polskiego pracujemy z repetytorium oraz materiałami ucznia. Przygotowujemy uczniów przerabiając każdy z działów języka polskiego.

Zapisz się i przekonaj, że nasze korepetycje z języka polskiego i nasz kurs ósmoklasisty z języka polskiego i kurs maturalny z języka polskiego to strzał w dziesiątkę!

Zajęcia indywidualne - korepetycje z polskiego

60 min

149 PLN

/ zajęcia
.
stacjonarnie lub online

Indywidualne podejście do ucznia

Regularne spotkania

Nadrabianie zaległości

Dopasowane tempo nauki

Odkrywanie potencjału ucznia

Skuteczna pomoc

90 min

209 PLN

/ zajęcia
zamiast 224 PLN
stacjonarnie lub online

Indywidualne podejście do ucznia

Regularne spotkania

Nadrabianie zaległości

Dopasowane tempo nauki

Odkrywanie potencjału ucznia

Skuteczna pomoc

120 min

269 PLN

/ zajęcia
zamiast 298 PLN
stacjonarnie lub online

Indywidualne podejście do ucznia

Regularne spotkania

Nadrabianie zaległości

Dopasowane tempo nauki

Odkrywanie potencjału ucznia

Skuteczna pomoc

Dlaczego warto wybrać korepetycje online w Szkole Orłów?

Doświadczenie

Nasz zespół doświadczonych prowadzących jest dostarczy Ci wysokiej jakości zajęcia online przez platformę Google Meet. Dzięki ich profesjonalizmowi i umiejętnościom, będziesz mógł/mogła skutecznie przygotować się! Uczymy na luzie, ale SKUTECZNIE!

Elastyczność

Zajęcia online dają Ci pełną swobodę w planowaniu swojego czasu. Możesz dostosować harmonogram lekcji do swojego grafiku i zaplanować je w dogodnych dla Ciebie godzinach. Ponadto, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz łatwo uczestniczyć w naszych zajęciach online za pośrednictwem komputera, laptopa, tabletu lub smartfona.

Zajęcia indywidualne lub grupowe

Oferujemy zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe kursy online. Jeśli preferujesz bardziej intensywną uwagę nauczyciela lub specjalistyczne zajęcia z konkretnym tematem, korepetycje będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Natomiast w przypadku preferencji pracy z innymi uczniami i wymiany doświadczeń, zajęcia grupowe będą odpowiednie.

Indywidualne podejście

Chociaż zajęcia odbywają się online, nadal dbamy o indywidualne potrzeby i cele każdego ucznia. Nasi nauczyciele będą śledzić Twój postęp i dostosują program nauczania do Twoich umiejętności i celów, aby zapewnić Tobie jak najlepsze rezultaty na egzaminie ósmoklasisty lub egzaminie maturalnym.

Monitorowanie postępów

Regularnie monitorujemy postępy uczniów podczas korepetycji online. Zamiast stresujących kartkówek czy sprawdzianów korzystamy z interaktywnych quizów. Dzięki temu uczniowie angażują się, rywalizują  i jednocześnie pozwalają ocenić ilość przyswojonej wiedzy.

Platforma Google Meet

Platforma Google Meet jest bardzo łatwa w obsłudze. Do połączenia się jest potrzebny tylko link do zajęć. Platforma jest interaktywna i pozwala pracować wszystkim na wspólnych materiałach.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.