...

O kursie

Kurs zapozna Cię z Arduino oraz programowaniem. Nauczysz się wykorzystywać programowanie w praktyce. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia! Po ukończeniu kursu będziesz potrafił zrealizować własny projekt. Wybierzesz odpowiednie komponenty, zaprogramujesz i voilà wszystko gotowe! Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pomogą Tobie rozwijać się. A być może zobaczysz w sobie przyszłego robotyka?

Czego się nauczysz?

  • budowania robotów,
  • obsługi Arduino,
  • programowania w C i C++,
  • wykorzystania LEDów, serwomechanizmów, czujników i przycisków,
  • myślenia jak robotyk.

Kurs budowy robotów

Kurs budowy robotów jest skierowany do osób, które chcą rozwijać się. Podczas budowania robotów uczniowie uczą się obsługi Arduino i programowania w C i C++. Zajęcia odbywają się w małych grupach od 3 do 8 osób.

Nasi prowadzący mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu do egzaminów oraz prowadzeniu zajęć dodatkowych. Więcej informacji o Naszych prowadzących można przeczytać tutaj:

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.