Korepetycje z matematyki są skierowane do osób, które chcą od podstaw przygotować się do matury i egzaminu ósmoklasisty. Na korepetycje z matematyki można zapisać się w dowolnym momencie. Korepetycje z matematyki Nadarzyn i korepetycje z matematyki online w Szkole Orłów to najlepsza inwestycja!

Zajęcia z matematyki prowadzi między innymi założyciel Szkoły Orłów mgr inż. Stanisław Bąk. Nasi prowadzący mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz przygotowywaniu uczniów do egzaminów – ósmoklasisty i maturalnego. Więcej informacji o Naszych prowadzących można przeczytać tutaj:

Na korepetycjach z matematyki pracujemy z repetytorium oraz materiałami ucznia. Przygotowujemy uczniów przerabiając każdy z działów matematyki

Zapisz się i przekonaj, że nasze korepetycje z matematyki i nasz kurs ósmoklasisty z matematyki i kurs maturalny z matematyki to strzał w dziesiątkę!

Zajęcia indywidualne - korepetycje z matematyki

60 min

149 PLN

.

90 min

209 PLN

zamiast 224 PLN

120 min

269 PLN

zamiast 298 PLN

Skuteczna pomoc

Dlaczego warto wybrać korepetycje online w Szkole Orłów?

Doświadczenie

Nasz zespół doświadczonych prowadzących jest dostarczy Ci wysokiej jakości zajęcia online przez platformę Google Meet. Dzięki ich profesjonalizmowi i umiejętnościom, będziesz mógł/mogła skutecznie przygotować się! Uczymy na luzie, ale SKUTECZNIE!

Elastyczność

Zajęcia online dają Ci pełną swobodę w planowaniu swojego czasu. Możesz dostosować harmonogram lekcji do swojego grafiku i zaplanować je w dogodnych dla Ciebie godzinach. Ponadto, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz łatwo uczestniczyć w naszych zajęciach online za pośrednictwem komputera, laptopa, tabletu lub smartfona.

Zajęcia indywidualne lub grupowe

Oferujemy zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe kursy online. Jeśli preferujesz bardziej intensywną uwagę nauczyciela lub specjalistyczne zajęcia z konkretnym tematem, korepetycje będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Natomiast w przypadku preferencji pracy z innymi uczniami i wymiany doświadczeń, zajęcia grupowe będą odpowiednie.

Indywidualne podejście

Chociaż zajęcia odbywają się online, nadal dbamy o indywidualne potrzeby i cele każdego ucznia. Nasi nauczyciele będą śledzić Twój postęp i dostosują program nauczania do Twoich umiejętności i celów, aby zapewnić Tobie jak najlepsze rezultaty na egzaminie ósmoklasisty lub egzaminie maturalnym.

Monitorowanie postępów

Regularnie monitorujemy postępy uczniów podczas korepetycji online. Zamiast stresujących kartkówek czy sprawdzianów korzystamy z interaktywnych quizów. Dzięki temu uczniowie angażują się, rywalizują  i jednocześnie pozwalają ocenić ilość przyswojonej wiedzy.

Platforma Google Meet

Platforma Google Meet jest bardzo łatwa w obsłudze. Do połączenia się jest potrzebny tylko link do zajęć. Platforma jest interaktywna i pozwala pracować wszystkim na wspólnych materiałach.