...

Kurs matematyki jest skierowany do osób, które chcą od podstaw przygotować się do matury i egzaminu ósmoklasisty. Kurs matematyki rozpoczyna się w 9 września 2023. Zajęcia odbywają się w formie korepetycji lub kursów w małych grupach do 8 osób.

Kursy ósmoklasisty z matematyki i kursy maturalne z matematyki prowadzi między innymi założyciel Szkoły Orłów mgr inż. Stanisław Bąk. Nasi prowadzący mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz przygotowywaniu uczniów do egzaminów – ósmoklasisty i maturalnego. Więcej informacji o Naszych prowadzących można przeczytać tutaj:

Na kursach z matematyki oraz korepetycjach z matematyki pracujemy z repetytorium. Przygotowujemy uczniów przerabiając każdy z działów matematyki. Podczas zajęć sprawdzamy zdobytą wiedzę za pomocą interaktywnych quizów. Następnie wracamy do fragmentów działu, które wymagają powtórzenia.

Po zrealizowaniu całego materiału z repetytorium przechodzimy do rozwiązywania egzaminów ósmoklasisty i maturalnych. Prowadzimy statystyki dla każdego ucznia w celu monitorowania postępów w nauce. Każdy wykonany egzamin omawiamy i powtarzamy wspólnie te zadania, które sprawiły problem. Zapisz się i przekonaj, że nasze korepetycje i nasz kurs ósmoklasisty z matematyki i kurs maturalny z matematyki to strzał w dziesiątkę!

Kurs dla 7 i 8 klasy z matematyki

1 przedmiot

399 PLN

/ miesiąc
.

37 spotkań po 120 min

1 spotkanie w tygodniu

74h zajęć

grupa do 8 osób

2 przedmioty

729 PLN

/ miesiąc
zamiast 798 PLN

74 spotkania po 120 min

2 spotkania w tygodniu

148h zajęć

grupa do 8 osób

3 przedmioty

969 PLN

/ miesiąc
zamiast 1 197 PLN

111 spotkań po 120 min

3 spotkania w tygodniu

222h zajęć

grupa do 8 osób

Kurs maturalny z matematyki

Matematyka podstawowa

399 PLN

/ miesiąc

31 spotkań po 120 min

1 spotkanie w tygodniu

62h zajęć

grupa do 8 osób

Matematyka rozszerzona

599 PLN

/ miesiąc

31 spotkań po 180 min

1 spotkanie w tygodniu

93h zajęć

grupa do 8 osób

Matematyka podstawowa + polski

729 PLN

/ miesiąc
zamiast 798 PLN

62 spotkania po 120 min

2 spotkania w tygodniu

124h zajęć

grupa do 8 osób

Matematyka rozszerzona + polski

899 PLN

/ miesiąc
zamiast 998 PLN

62 spotkania

2 spotkania w tygodniu

155h zajęć

grupa do 8 osób

Zajęcia indywidualne - korepetycje z matematyki

60 min

149 PLN

/ zajęcia
.
stacjonarnie lub online

Indywidualne podejście do ucznia

Regularne spotkania

Nadrabianie zaległości

Dopasowane tempo nauki

Odkrywanie potencjału ucznia

Skuteczna pomoc

90 min

209 PLN

/ zajęcia
zamiast 224 PLN
stacjonarnie lub online

Indywidualne podejście do ucznia

Regularne spotkania

Nadrabianie zaległości

Dopasowane tempo nauki

Odkrywanie potencjału ucznia

Skuteczna pomoc

120 min

269 PLN

/ zajęcia
zamiast 298 PLN
stacjonarnie lub online

Indywidualne podejście do ucznia

Regularne spotkania

Nadrabianie zaległości

Dopasowane tempo nauki

Odkrywanie potencjału ucznia

Skuteczna pomoc

Matematyka – jedni ją kochają, inni darzą ją zdecydowanie mniej przyjemnym uczuciem. Jednak i jedni, i drudzy muszą zmierzyć się z obowiązkowym egzaminem ósmoklasisty, a następnie również z egzaminem maturalnym z matematyki. Chcesz wypaść na nich jak najlepiej? 

Wypróbuj kurs do matury z matematyki oraz kurs do egzaminu na koniec szkoły podstawowej. Na nich przerobisz każdy dział, nadrobisz zaległości i będziesz mieć okazję napisać wiele próbnych egzaminów. Jeśli chodzi o kurs maturalny – matematyka to jeden z przedmiotów wybieranych najchętniej. 

Kurs z matematyki do matury i egzaminu ósmoklasisty – dlaczego warto się zapisać? 

Aby zdać egzamin maturalny z matematyki, jak i z każdego innego przedmiotu, trzeba poprawnie rozwiązać co najmniej 30% zadań w arkuszu. Więc nawet jeśli wybieramy się na studia polonistyczne czy lingwistyczne i do rekrutacji nie będzie nam potrzebna matematyka – kurs maturalny przyda nam się, by mieć pewność, że uzyskamy wymagany do zdania procent punktów. Inaczej jest w przypadku egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Tego egzaminu – w przeciwieństwie do matury – nie da się nie zdać. Jednak osiągnięty wynik zostanie przeliczony na punkty, których suma będzie decydować o przyjęciu do szkoły średniej. 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki 

100 minut i nawet 23 zadania do rozwiązania – z nimi zmierzyć się będą musieli tegoroczni absolwenci szkół podstawowych. Na arkuszu znajdą się zarówno pytania zamknięte, w których trzeba zaznaczyć jedną prawidłową odpowiedź, ale i pytania otwarte. W ich przypadku “strzelanie” nic nie da, trzeba zapisać dokładnie swoją drogę do prawidłowego rozwiązania, by uzyskać maksymalną liczbę punktów. 

W uzyskaniu satysfakcjonującego Cię wyniku pomoże Ci nasz kurs matematyka egzamin ósmoklasisty. Dzięki niemu będziesz mieć pewność, że jesteś w 100% przygotowany i żadne pytanie Cię nie zaskoczy.

Kurs przygotowawczy do matury z matematyki – wersja podstawowa i rozszerzona 

W przypadku egzaminu ósmoklasisty z matematyki każdy uczeń zmierzy się z jedną wersją, jednak inaczej jest, jeśli chodzi o egzamin maturalny z tego przedmiotu. Tutaj uczeń szkoły średniej ma wybór: zdaje obowiązkową wersję podstawową lub wersję znacznie trudniejszą – rozszerzenie. Podejście do niej jest konieczne, jeśli zależy nam, by dostać się na prestiżowy kierunek ścisły. W tym drugim przypadku wielu uczniów decyduje się na kurs do matury z matematyki rozszerzonej. Zagadnień do opanowania jest mnóstwo, a zrozumienie niektórych na własną rękę nie jest łatwe. Jeśli więc wysoki wynik na maturze z matematyki jest Ci niezbędny, by móc w przyszłości robić to, co kochasz, zapisz na nasze kursy maturalne matematyka.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.