...

Korepetycje online są skierowane do osób, które chcą od podstaw przygotować się do egzaminu ósmoklasisty lub egzaminu maturalnego. Zajęcia odbywają się w formie spotkania online 1 na 1.

Korepetycje online prowadzą nasi nauczyciele. Mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz przygotowywaniu uczniów do egzaminów ósmoklasisty i egzaminu maturalnego maturalnego. Więcej informacji o Naszych prowadzących można przeczytać tutaj:

Na korepetycjach online pracujemy z materiałami ucznia oraz naszymi własnymi. Przygotowujemy ucznia przerabiając każdy z działów. Podczas zajęć sprawdzamy zdobytą wiedzę za pomocą interaktywnych quizów. Następnie wracamy do fragmentów działu, które wymagają powtórzenia.

Prowadzimy statystyki dla każdego ucznia w celu monitorowania postępów w nauce. Każdy wykonany egzamin omawiamy i powtarzamy wspólnie te zadania, które sprawiły problem. Zapisz się i przekonaj, że nasze korepetycje online i nasz kursy online to strzał w dziesiątkę!

Dlaczego warto wybrać korepetycje online w Szkole Orłów?

Doświadczenie

Nasz zespół doświadczonych prowadzących jest dostarczy Ci wysokiej jakości zajęcia online przez platformę Google Meet. Dzięki ich profesjonalizmowi i umiejętnościom, będziesz mógł/mogła skutecznie przygotować się! Uczymy na luzie, ale SKUTECZNIE!

Elastyczność

Zajęcia online dają Ci pełną swobodę w planowaniu swojego czasu. Możesz dostosować harmonogram lekcji do swojego grafiku i zaplanować je w dogodnych dla Ciebie godzinach. Ponadto, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz łatwo uczestniczyć w naszych zajęciach online za pośrednictwem komputera, laptopa, tabletu lub smartfona.

Zajęcia indywidualne lub grupowe

Oferujemy zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe kursy online. Jeśli preferujesz bardziej intensywną uwagę nauczyciela lub specjalistyczne zajęcia z konkretnym tematem, korepetycje będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Natomiast w przypadku preferencji pracy z innymi uczniami i wymiany doświadczeń, zajęcia grupowe będą odpowiednie.

Indywidualne podejście

Chociaż zajęcia odbywają się online, nadal dbamy o indywidualne potrzeby i cele każdego ucznia. Nasi nauczyciele będą śledzić Twój postęp i dostosują program nauczania do Twoich umiejętności i celów, aby zapewnić Tobie jak najlepsze rezultaty na egzaminie ósmoklasisty lub egzaminie maturalnym.

Monitorowanie postępów

Regularnie monitorujemy postępy uczniów podczas korepetycji online. Zamiast stresujących kartkówek czy sprawdzianów korzystamy z interaktywnych quizów. Dzięki temu uczniowie angażują się, rywalizują  i jednocześnie pozwalają ocenić ilość przyswojonej wiedzy.

Platforma Google Meet

Platforma Google Meet jest bardzo łatwa w obsłudze. Do połączenia się jest potrzebny tylko link do zajęć. Platforma jest interaktywna i pozwala pracować wszystkim na wspólnych materiałach.

Zajęcia indywidualne - korepetycje online

60 min

149 PLN

/ zajęcia
.
stacjonarnie lub online

Indywidualne podejście do ucznia

Regularne spotkania

Nadrabianie zaległości

Dopasowane tempo nauki

Odkrywanie potencjału ucznia

Skuteczna pomoc

90 min

209 PLN

/ zajęcia
zamiast 224 PLN
stacjonarnie lub online

Indywidualne podejście do ucznia

Regularne spotkania

Nadrabianie zaległości

Dopasowane tempo nauki

Odkrywanie potencjału ucznia

Skuteczna pomoc

120 min

269 PLN

/ zajęcia
zamiast 298 PLN
stacjonarnie lub online

Indywidualne podejście do ucznia

Regularne spotkania

Nadrabianie zaległości

Dopasowane tempo nauki

Odkrywanie potencjału ucznia

Skuteczna pomoc

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.