...

Kurs fizyki rozszerzonej jest skierowany do osób, które chcą od podstaw przygotować się do matury rozszerzonej. Kurs rozpoczyna się 4 października. Zajęcia odbywają się w małych grupach do 8 osób.

Zajęcia z fizyki prowadzi założyciel Szkoły Orłów inż. Stanisław Bąk. Podczas studiów na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa – MEiL, brał udział w wielu projektach. Zaprojektował między innymi: 

 • bezzałogowy samolot do transportu organów,
 • klapę kątową
 • klapę Fowlera o nietypowym rozwiązaniu kinematyki. 

Jego wiedza oraz doświadczenie pozwala przekazywać wiedzę w interesujący sposób. Więcej informacji o Naszych prowadzących jest tutaj.

Na kursach pracujemy z repetytorium. Przygotowujemy uczniów przerabiając każdy z działów fizyki. Po każdym dziale wykonujemy test sprawdzający opanowany materiał. Następnie wracamy do fragmentów działu, które wymagają powtórzenia.

Po zrealizowaniu całego materiału z repetytorium przechodzimy do rozwiązywania egzaminów maturalnych. Prowadzimy statystyki dla każdego ucznia w celu monitorowania postępów w nauce. Każdy wykonany egzamin omawiamy i powtarzamy wspólnie te zadania, które sprawiły problem.

Na pierwszych zajęciach, każdy z uczniów otrzymuje pakiet startowy:

 • repetytorium
 •  segregator na materiały dodatkowe

Prowadzimy zajęcia w grupach do 8 osób dla:

 • maturzystów

Ilość spotkań:

 • 30 spotkań dla ósmoklasistów – 1 raz w tygodniu 2h – 60h zajęć

Uczymy fizyki od podstaw na poziomie:

 • ROZSZERZONYM dla maturzystów

Cena kursu:

 • 1 przedmiot = 2099 zł
 • 2 przedmioty = po 1999 zł za przedmiot
 • 3 przedmioty = 1899 zł za przedmiot
Płatność przelewem za całość lub ratalnie na początku każdego miesiąca.

Terminy kursu fizyki, matura rozszerzona:

Piątek 16:00 – 18:15

Uczniowie szkół średnich, którzy marzą o przyjęciu na takie kierunki studiów, jak: mechatronika, automatyka i robotyka czy nanotechnologia, muszą przygotować się na czekający ich egzamin z przedmiotu, jakim jest fizyka rozszerzona. Na napisanie egzaminu przyszli absolwenci mają 3 godziny. Przygotowanie do niego zajmuje jednak zdecydowanie więcej czasu. By mieć pewność, że opanowałeś materiał, skorzystaj z rozwiązania, jakim jest kurs fizyki rozszerzonej. Jak wygląda i czego się dzięki niemu nauczysz?

Kurs maturalny fizyka – dlaczego warto się zapisać?

Egzamin maturalny z fizyki to jeden z trudniejszych egzaminów, z którym zmierzyć się muszą uczniowie szkół średnich. Według statystyk co roku podchodzi do niego niecałe 20 000 absolwentów (dla porównania co roku do matury podchodzi ich ponad 250 000). Z uwagi na ogromną trudność w zrozumieniu materiału, wielu uczniów decyduje się na kurs z fizyki do matury.

Podczas jego trwania nie tylko powtórzysz materiał, ale i będzie mógł liczyć na kogoś, kto wytłumaczy Ci zagadnienia, których nie zrozumiałeś podczas lekcji w szkole. Kurs maturalny fizyka online to idealny sposób, by w szybki i efektywny sposób nadrobić zaległości i powtórzyć głównie te zagadnienia, które – z dużą dozą prawdopodobieństwa – pojawią się na egzaminie maturalnym z fizyki rozszerzonej. Zajęcia prowadzone są przez osoby, które od wielu lat przygotowują uczniów do egzaminu i dokładnie wiedzą, z czym trzeba się na nim zmierzyć i czego można oczekiwać na zbliżającym się egzaminie.

Fizyka kurs maturalny – czego się nauczysz?

Kurs do matury z fizyki to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą upewnić się, że egzamin maturalny z fizyki rozszerzonej zdadzą celująco, co pomoże im w dostaniu się na prestiżowy kierunek ścisły. Kurs maturalny z fizyki każdego roku rozpoczynamy w październiku – im więcej czasu na przygotowania, tym lepiej. Uczniowie na samym początku mają okazję przerobić materiał z najważniejszych działów, którego znajomość jest niezbędna do zdania egzaminu. Oprócz warstwy teoretycznej kursanci muszą również zmierzyć się z licznymi zadaniami. Powtórzenie każdego działu kończy się sprawdzianem. Na bieżąco monitorujemy zmagania każdego z naszych uczniów, obserwując u nich coraz większe postępy.

Jeśli chodzi o kursy maturalne fizyka rozszerzona to jeden z tych przedmiotów, które z pewnością warto wybrać. Dzięki nim nawet uczeń, który musi poświęcić więcej czasu na zrozumienie pewnych aspektów, da sobie z nimi radę. Wybierz nasz kurs z fizyki do matury i bądź gotowy na każde zadanie, które czeka Cię podczas trwania egzaminu maturalnego z fizyki!

Skontaktuj się z Nami:
📱 +48 600 405 040
💬 Messenger
📩 kontakt@szkolaorlow.pl
🌐http://szkolaorlow.pl/#zglos-sie

Lokalizacje:
1️⃣Warszawa, ul. Dobra 56/66 (BUW), piętro -1
2️⃣ Nadarzyn, plac Poniatowskiego 8, piętro 2
3️⃣Online, na platformie Discord

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.