Kursy akademickie odbywają się tylko i wyłącznie w Warszawie (ul. Mokotowska 15A/1B) bądź online!

Prowadzimy kursy z fizyki akademickiej. Poziom oraz zagadnienia na zajęciach są dostosowane do poziomu akademickiego. Zajęcia mają na celu nadrobienie zaległości oraz przygotowanie do kolokwiów i egzaminów.

Podczas zajęć nauczamy od podstaw. Pokazujemy przykładowe rozwiązania zadań oraz tłumaczymy zagadnienia.  Kursanci mają czas na pracę własną na bazie przedstawionych zadań.

Kursy akademickie są skierowane do osób, które chcą od podstaw przygotować się do do bieżących kolokwiów i egzaminów. Kurs rozpoczyna się w 25 października. Zajęcia odbywają się w małych grupach do 8 osób.

Zajęcia prowadzi inż. Łukasz Stępka. Jest absolwentem wydziału MEiL Politechniki Warszawskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Więcej o Łukaszu można przeczytać tutaj:

Zagadnienia

Fizyka